LOWERLAND DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ
LowerLand Dünyasına Hoşgeldiniz...
LowerLand Dünyasına Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Telden Çalan Site

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» ÇALIŞMALARIM - ADMİN -
Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 12:57 pm tarafından Jazz_Alice_Whitlock

» Ian Somerhalder Resimleri
Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 1:53 pm tarafından Jazz_Alice_Whitlock

» Admin nasıl Çıldırtılır?
Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 1:48 pm tarafından Jazz_Alice_Whitlock

» tanrıya mektup yazan minikler..
Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 1:46 pm tarafından Jazz_Alice_Whitlock

» Filmografi
Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 3:46 pm tarafından Admin

» BİYOGRAFİ
Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 3:42 pm tarafından Admin

» "Seni Seviyorum"a verilecek cevaplar
Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 1:28 pm tarafından Jazz_Alice_Whitlock

» abi kız kardeş diyalogları
Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 1:27 pm tarafından Jazz_Alice_Whitlock

» tanrı ve kadın
Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 1:22 pm tarafından Jazz_Alice_Whitlock

Galeri
Gossip Girl Replikleri Empty
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
Forum
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 69 kişi Salı Ağus. 01, 2017 2:31 am tarihinde online oldu.
Twilight Filminden Fotoğraflar
Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 6:12 pm tarafından Jazz_Alice_Whitlock
Twilight ile ilgili bütün fotoğraflar

Yorum: 12
2009'un En İyi Filmi: Twilight
Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 3:16 pm tarafından Admin
Geride bıraktığımız yıl içerisinde yine birbirinden önemli filmler vizyona girdi. İşte 2009'un sinema dalındaki 'en'leri...

Twilight, James Cameron'ın Avatar'ını da geçerek 2009 Sinema Anketi'nde izleyiciler tarafından 'En İyi Film' seçildi. Twilight New Moon, yapılan ankette oyların %41'ine sahip oldu.

İşte 2009 Sinema Anketi sonuçları:

En İyi Film: New Moon En Kötü …

[ Okuma komple ]
Yorum: 0
Twilight Hakkında İlk Uzun Dönem Üniverste Dersi Onaylandı
Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:55 pm tarafından Admin
Birkaç hafta önce öğrendiğimize göre Cambridge Üniverstesi çocukları ve bu kitaplarla olan ilişkilerini anlamak için Eğitim Fakültesi müfredatına Twilight Saga'yı da sunacak. Seri aynı zamanda orta okul ve liselerin İngilizce okuma listeleri ve daha fazlasıyla ders planlarına da giricek.

Şimdi Twilight Serisi konulu ilk uzun dönem dersi onaylandı ve Dr. Natalie Wilson'a …

[ Okuma komple ]
Cullenların evini bir Türk alıyor!
Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:53 pm tarafından Admin
Cullenların evini bir TÜRK alıyor!

Müthiş teklif

Gösterildiği ülkelerde gişe rekorları kıran Twilight New Moon'daki ölümsüz Vampir Edward ve ailesinin yaşadığı ev, Türk turizmci Suat Yalıntürk'ün olacak. 5 bin metrekareden büyük olan ve birçok tasarım ödülüne layık görülen Kanada'nın Vancouver kentindeki bu eşsiz mimari için 3 milyon dolarlık bir teklif …

[ Okuma komple ]
FİLMDE ÇALAN MÜZİKLER
Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:46 pm tarafından Admin
1. "Supermassive Black Hole" (Muse) – 3:29
2. "Decode" (Paramore) – 4:22
3. "Full Moon" (The Black Ghosts) – 3:50
4. "Leave Out All the Rest" (Linkin Park) – 3:20
5. "Spotlight" (Twilight Mix) (Mute Math) – 3:20
6. "Go All the Way (Into the Twilight)" (Perry Farrell) – 3:27
7. "Tremble for My …

[ Okuma komple ]
CATHERİNE HARDWİCKE
Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:39 pm tarafından Admin
CATHERİNE HARDWİCKE

"Onüç" ("Thirteen", 2003) ile takdirimizi toplayan Catherine Hardwicke, her ne kadar sonraki filmlerinde de 'mavi ton'u öne çıkaran estetize görsel yapılar kurmayı sürdürse de dramatik anlamda bu görünümün arkasını dolduramamıştı. Ancak yine de 5 yıl önce "Onüç"te normalde 16 yaşına uyarlanan 'ergenlik öyküsü'nü …

[ Okuma komple ]
RESMİ WEB SİTESİ
Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:34 pm tarafından Admin
http://www.twilightthemovie.com/

TWİLİGHT filmi MTV ödüllerinde ...
Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 1:43 pm tarafından Admin
* Best Movie: Twilight
* Best Female Performance: Kristen Stewart ( en iyi kadın oyuncu)

* Best Male Performance: Robert Pattinson( en iyi erkek oyuncu)

* Breakthrough Female Performance: Kristen Stewart (Dakota Fanning push ile aynı ödüle aday ) (en iyi yardımcı kadın oyuncu)

* Breakthrough Male Performance: Robert Pattinson ve Taylor Lautner aday ( en iyi yardımcı erkek oyuncu)

* …

[ Okuma komple ]
Catherine Hardwicke ALACAKARANLIK filminin sırlarını açıkladı!!
Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 9:42 pm tarafından Admin
Catherine Hardwicke “Twilight Lexicon”a “Alacakaranlık” Oyuncuları Ve Set Dekorasyonu Sırlarını Verdi.

Serinin üç filmi favoriniz olsun ya da olmasın, orada yapılan bir kaç şey, orjinal döküm ve seçimler Catherine Hardwicke'in vizyonu ve öngörüsü sayesinde oldu.

Official Twilight Convention, British Columbia, Twilight Lexicon filmin çekildiği Vancouver 2da …

[ Okuma komple ]
Anket

Gossip Girl Replikleri

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:39 pm

Gossip Girl: ben kim miyim ? işte size söylemeyeceğim tek sır bu beni seviyorsunuz inkar etmeyin (xoxo) öptüm gossip girl
-------------
Blair:Aman Allahım odanızın ortasında garaj kapısı var.
------------
Buna bayılıyorum =)

Blair: Seni saçında kusmuk varken erkekler tuvaletinde yatırım bankacılarıyla yiyişirken gördük.
Nate: O haklı Serena. Hiç birimiz aziz değiliz.
Blair: Chuck'a : Evet onunLa limuzinde sevştim.
Chuck: Bir kaç kere.
Nate: Onunla çıkarken seninle bir düğünde sevştm.
Bir kere.
https://lowerland.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:39 pm

Chuck&Blair 1.08

Blair: Kıskanç bir erkek arkadaş gibi konuşuyorsun.
Chuck: Evet tabi,bunu istersin.
Blair: {Duraksamadan sonra} Hayır..Sen istersin..
Chuck: Lütfen kiminle konuştuğunu unutma!
Blair: Sen de!
Chuck birşey demez,sadece bakar..
Blair: Benden..hoşlanıyor musun?
Chuck: Hoşlanmayı tanımla..
Blair: Buna inanmıyorum!
Chuck: Benim nasıl hissettiğimi sanıyorsun? Uyumadım,yemek yemedim.Hasta gibi hissediyorum sanki karnımda birşeyler varmış gibi. Kanat çırpıyor..
Blair: Kelebekler mi?
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:39 pm

Chuck&Blair 1.18

Chuck {Konuşma yaparken Blair'a bakar,hazırladığı konuşmadan değil,içinden geldiği gibi konuşmaya başlar}Babamdan birşey öğrendim,gerçek aşkla yüzleştiğinizde öylece vazgeçemezsiniz..Düşkünlüğünüzün objesi vazgeçmeniz için size yalvarsa bile..Ve Lily'den de birşey öğrendim.Affetmenin önemini.Babama ikinci bir şans verişini ve babamın da bu şansa değer bir adam hâline gelmesini izledim.Umarım bir gün ben de bana ikinci bir şans verecek kişiyi bulacak kadar şanslı olurum..(Kadehi Blair'a doğru kaldırır,Blair da gülümser ve kadeh kaldırır.)

Blair:Çalışman işe yaramış.
Chuck: Onları yazmamıştım,birden aklıma geldi.Bak bana yakışmayacak korkunç şeyler söyledim biliyorum.(Dans etmeye başlarlar)
Blair: Seks yaşantımızı Gossip Girl'e iletmen ve beni babanın yaşlı Arap atlarına benzetmen gibi mi?
Chuck:Ne demek istiyorsun?
Blair:Sen ne demek istiyorsun?
Chuck:Nate'e ait değilsin.Hiç olmadın,hiç olmayacaksın.
Blair:Sen de kimseye ait değilsin..(Öpüşürler)
Chuck: (Başını geri çeker)Bu sefer yavaştan alıp doğru yapalım.
Blair:Chuck Bass bir romantik...Kim bilebilirdi ki?
Chuck:Şimdi sen biliyorsun..Önemli olan da bu..
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:41 pm

2.24
Serena: Ahh blair'ın kazandığına inanamıyorum.
Dan:Evet.Kim ona oy vermiştir ki ?
Chuck:Ben.yaklaşık 250 defa.Nelly yuki'nin oylarını koymuyordum.çıkarıyordum.
Serena: Peki ya limuzine yaptıkların hakkında söyledikleri ? Otel veçiçeğine ?
Chuck:Yeeni elbisesi onsuz cok daha güzel duruyor.Bunu ona ver.(anahtar)
Oteldeki çatı katının anahtarı.Çizim defterini bilenin bir tek sen olduğunu Düşünmedin değil mi?
Serena: Chuck;ben bunu söylediğime inanamıyorum.Ama bu gerçekten cok hoş.
Chuck:Harika bir gece geçirdiğinden emin olmak istedim.

GG: Ahh! Kİm,pislik chuck'ın peri vaftiz anne rolünü oynayacağını bilebilirdi? Ama eğer C. B.'nin hayallerini gerçekleştirdiyse,Neden kraliçemiz yanlış kralın yanında duruyormuş gibi geliyor
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:41 pm

C&B 2.23
Blair:Nate benden bir cevap bekliyor.
Chuck: Duydum.
Blair: Ona neden cevap veremediğimi bilmek istemez misin?Sana çok uzun zaman önce sorduğum sorunun cevabını almadan önce ona cevap veremem.Biz neyiz Chuck?
Chuck:Blair..
Blair:Geçen sonbahar beraber olamayacağımızı söyledin ve ben sana inandım.Ama hayatıma her devam etmeye çalışışımda tam oradaydın,şey gibi..
Chuck:Ne gibi?
Blair:Şey gibi..Belki de sadece senin kadar mutsuz olmamı istiyorsundur.
Chuck:Bunu kimse için istemem.Senin mutlu olmanı istiyorum.
Blair: O zaman sahip olduğunu bildiğim ruhunun içine bak ve söyle.Benim için hissettiklerin gerçek mi ya da sadece bir oyun mu?Eğer gerçekse..Bir yolunu buluruz,her şeyimizle.Ama eğer değilse..O zaman lütfen Chuck gitmeme izin ver..
Chuck:{Bir süre geçer}Sadece bir oyun..Kaybetmekten nefret ederim.Gitmekte özgürsün.
Blair:Teşekkür ederim!

Serena:Chuck neden bunu yaptın?
Chuck:Çünkü onu seviyorum ve onu mutlu edemiyorum..
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:42 pm

C&B 2.25

Blair:Neden Avrupada değilsin?
Chuck:Öyleydim..Paris'te.Ama sırf senin sevdiğin badem kurabiyelerinden almak için.
Blair:Ya Almanya?
Chuck:Favori jartiyerlerinden almak için,onlara nasıl taptığımı biliyorsun.
Blair: Peki neden buradasın?
Chuck:Haklıydın.Tekrar kaçarak korkaklık ettim.Ama gittiğim her yerde beni buldun.O yüzden geri gelmek zorundaydım.
Blair: Sana inanmak istiyorum ama yapamıyorum..Beni çok defa kırdın..
Chuck:Bana bu sefer inanabilirsin.
Blair: Ov..Bu kadar mı?
Chuck:Ben de seni seviyorum..{Öpüşürler}
Blair:Ama iki kez söyleyebilir misin?=){Öpüşürler}Ciddiyim iki kez söyle=)
Chuck: Seni seviyorum..Seni seviyorum..Üç oldu.Bu dört.Seni seviyorum
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:42 pm

1.02

Blair: Ayak üstü değildi.Seks bazılarımıza göre önem arz eden birşeydir.
Serena: Aa evet görebiliyorum. Chuck'ın yatağı mı? Çok romantik.Ayrıca çok zarif

1.04

Blair: Benimle konuşman için seni Serena mı yolladı?
Dan: Hayır ister inan ister inanma ama buraya kendim geldim.
Blair: (İç çeker) Normalde tetanos aşısı olmadan bu kadar yaklaşmana izin vermezdim
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:43 pm

1.05

Blair: Tamam bir sorunum var. Büyük RX ile başlıyor.
Nurse: Hangi hapları kullanıyorsun?
Blair: Kafein, nikotin,kadimin, disprin, LSD, Driazapam, Flurazepam. Bütün pamları aslında,ayırt etmem.
Nurse: Belli ki etmiyorsun.
(Telefonu açar.)
Nurse: Sarı alarm,altıncı kat. Neden burada beklemiyorsun?Doktor getireceğim.
(Giderken)
Blair: Ve kapuçino da severim
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:44 pm

1.08

Blair: Bağışlayın beni Peder,günah işledim. Son günah çıkarmam..bir süre önceydi.
Peder: Seni ne rahatsız ediyor,çocuğum?
Blair: (İç çeker) Erkek arkadaşımdan ayrıldıktan sonra 20 dakika boyunca,sarhoşluğa boyun eğdim, kötü bir bar-pavyon karışımı yerde rol aldım, ve bekaretimi kendini beğenmiş bir g.te verdim.Bu olayın tek iyi yani o tam bir domuz ki bu hiç olmamış gibi davranacak.Teşekkürler Tanrım.
Peder: Öhöm.
Blair: Özür dilerim.Aslında Katolik bile değilim.
Peder: Öyle diyorsan

1.12

Blair:Ben masumum.Yani bir tutku suçum dışında.Birisiyle aptalca birşey yaptım ve bundan daha kötüsü bu aptalca şeyi bir başkasıyla daha yaptım ve bu aptalca şeyi daha önce yapmamışım gibi davrandım. Kafanız karışmış gözüküyor.Detaylara girmemi ister misiniz?
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:44 pm

1.13

Serena: Ve hormonal olmadığın için mi tam bir k.ltak gibi davranıyorsun?
Blair: Belki tam bir k.ltağımdır. Bunu hiç düşündün mü?

1.14

Serena: Hadi bana iltifat et,saçımın güzel olduğunu söyle.
Blair: Ama saçın iğrenç. Bugün yıkandın mı ki?

1.15

Blair: Nelly Yuki yok edilmeli!
Serena: Neden ismini söyleyip duruyorsun?
Blair: Çünkü bu Nelly Yuki!
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:45 pm

1.17
Serena: Onun yerine bir bara gittik ve ben bir şampanya açtım.Biz..şey..
Blair: Bu bölümü atlayabiliriz tamam mı?
Chuck: Devam et,ben sonra ona boşlukları doldururum

1.18

Blair: Merak etme ikimiz için de yeteri kadar k.ltak olabilirim.
Chuck: Hâlâ sırtımda bunu kanıtlayabileceğim yaralar var

Blair: Duymadın mı,buralardaki çılgın k.ltak benim
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:49 pm

Chuck: Serena,iyi bir kızmışsın gibi rol yapmayı kes. En yakın arkadaşının sevgilisiyle yattın ki sana bu yüzden bir tür hayranlık duyuyorum.

Chuck: Küçük Jenny Humphrey pantalonumu çıkarttı ve ben bundan hâlâ zevk alamadım.

Chuck: Eğer sert oynamak istiyorsan sorman yeterdi.

Chuck: (Telesekreteri) Mesaj bırakın belki dinlerim.

Serena: Selam Chuck.
Chuck: Lütfen bana abi de

Serena: Seninle hiç bir DNA paylaşmıyorum ve bunu kesinlikle istemiyorum.
Chuck: O zaman sana yeni el havluları almanı öneriyim.

Chuck:Bana ihtiyacın olduğunu söyle.
Serena: Chuck!
Chuck:İsmimi böyle bağırman yeterli.

Serena: Georgina nerede?
Chuck: Şansın yok,gitti.
Serena: Dan nerede?
Chuck: Şansım yok ki o hâlâ burada.
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:49 pm

1x08 den chuck blair e hediyesini verirken

b:hiç havamda değilim, chuck.bu,geçirdiğim en kötü doğumgünü
c:belki düzeltebiliriz(elinde siyah bir kutu)
b:o bizim sex kasedimiz mi?(chuck kutuyu açar)
b:bu erickson beamon kolyesi.hayır yapamam
c:evet yaparsın.(kolyeyi takar)bu kadar güzel birşey güzel birşeyin üzerinde durmayı hakediyor.ben gerçekten çok üzgünüm

sonra elele tutuşup,chuck ın blairi omzundan öptüğü müthiş bir sahne gelir ve ikiliyi öpüşürken gören serenanın üzerine gossip girl ün yaptığı müthiş yorum

gg:görüldü.b bir yıl daha büyüdü,ama gerektiği gibi akıllanmadı.sanırım chuck ın hediyesi verilmeye devam ediyor.söndür mumlarını,b.bu karanlıkta daha iyi olur
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:55 pm

2x12

Chuck & Blair

Chuck: Sadece meraktan soruyorum "geleceği olmayan erkeklerden" hangisi başı çekiyor?
Blair: Uzun süreli bir ilişki aramadığımı da nereden çıkardın?
Chuck: Önsezi diyebiliriz.
Blair: Keith Nelson
Chuck: Şaka mı yapıyorsun? Onu hiç ağzında sakız olmadan gördün mü? Onun ağız kokusu takıntısı seni delirtir.
Blair: Andy Clark
Chuck: S.A.T de dilbilgisinde seni geçti
Blair: Zeki adamları severim. Kulağıma "erguvani" şeyler fısıldayabilir
Chuck: Sen zeki adamları sevdiğini sanıyorsun, sana "erguvani" kelimesinin tarihini anlattığı an onun o tatlı dilini yerinden söker alırsın
Blair: Tamam (ismine bir çarpı)
Chuck: O zaman sıradaki kim?
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:56 pm

2x12

Blair & Dorota

Blair: Chuck için mükemmel eşi bulacağız dediğimi açıkça ifade ettim sanıyordum.Kristin Curran sınıfımızdaki en oynak kız.Chuck'ın önceden dokunulmuş meyveleri sevmediğini bilmiyor musun?

Dorota: Saçları uzun ama.Polonya'da uzun saç...

Blair: Ve Elizabeth Phillips...Mormon mu, moron mu belli değil.Bunları nerden buldun?

Dorota:FB'den.(Reklam olmasın diye sitenin tam adını yazmadım)Birkaç gruba katıldım.

Blair:Bu kız Chuck'ın rüya kızı olmalı,zeki ama kitap kurdu olmayan.Güçlü, iradeli ama hâlâ kadınsı.Onun eşiti.Koyu kahverengi gözlü
esmerlerden hoşlanıyor.

Dorota:Fakat, bayan Blair, o kız sizsiniz.

Blair:Hayır, o dışarılarda bir yerde ve umarım kendi iyiliğin için onu bulmama yardım edersin.

Dorota:Lütfen, bir ay boyunca bay Chuck'ın ayakkabılarını parlatmak istemiyorum.

Blair:Tabii, şanslıysan, ayakkabılarını.

Dorota:Efendim?

Blair:Hiçbir şey, işinin başına dön sen.Zaman geçiyor.Tik tak, tik tak.
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:57 pm

Serena:chuck'la mı birlikte oldun ?? hani özel bir şey yaşamak istiyordun bunu nate'a nasıl yaparsın sırf intikam olsun diye mi ?
Blair:sevgilinin en yakın arkadaşla birlikte olmasının acısını benden iyi kim bilebilir
Serena:bu kadarı da fazla ama
Blair:n'oldu chuck'la önce sen yatamadın diye mi kzdın eminim bu şehirde hala elden geçirmedğin bir-iki kişi vardır

Şükran günü Tatlı almaya çıkan Dan eve döndüğünde.....)
Dan - Getirecektim ama bir kızı arabaların arasından çekmeye çalışırken bir taksinin altında kaldı.
Jenny - Zaten tam burnumuzun dibinde bir kahraman varken kimin tatlıya ihtiyacı var ki
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:58 pm

2.07
Blair: Peki, dünkü sokağa çıkma yasağını delmene Lily ne dedi?
Serena:Beni köşeye sıkıştırmasın diye eve sessizce girdim.Bırakalım bunu gerçekten hak eden kardeşi yola getirsinler.
Blair:Chuck'tan mı söz ediyorsun?Ne?
Serena:Gülümsedin.
Blair:Hayır,gülümsemedim.Chucktan nefret ediyorum.Şevkimi kırma sakın.bu gelen Eric mi?
Eric:Larissa seni burada bulacağımı söylemişti.
Serena:Selam ve siz?Bu kim?
Eric:Jonathan bu kardeşim Serena ve arkadaşı Blair.Bu Jonathan,sevgilim.
Jonathan:İkinizle de tanıştığıma memnun oldum.
Serena:Harika!Tanrım!Merhaba,tanıştığıma memnun oldum.İkiniz de oturun.
Eric:Onu bu geceki partiye davet ettim ama öncelikle onunla tanışmanı istedim.
Jonathan:Geçen gün Chuck ile tanışmıştım.
Serena:Chuck öyle mi?Harika.Duydun mu Blair?Chuck.
Blair:Onu boşverin.Susuz kaldı.
Eric:Birşey mi kaçırdım?
Serena:Hayır,biz kaçırdık.İkinizin nasıl tanıştığınızdan bahsediyorduk.Herşeyi öğrenmek istiyoruz
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:58 pm

Georgina: Ne yani, hiçbir şey olmamış gibi Serena'ya dönüp beni yalnız mı bırakacaksın?
Blair: Oo,yalnız değilsin, G.Ben varım.Ve seni gerçekten görmek isteyen bazı insanlar getirdim.Anne babanı hatırlarsın sanırım.
Gossip Girl: Şeytanın dölünün korktuğu tek şey anne ve babası.K.ltakların öylece olmadıklarını bilmeyi Blair Waldorf'a bırakın.Onlar, yavrularından bile daha kötü olan aileleri tarafından o hale gelir.
Georgina: Pekâlâ.Anne, baba, düşündüğünüz gibi değil.Bana inanmalısınız.
Blair: Al, Georgie. Bir şey olmayacak.
Georgina'nın Annesi: Hayır bu sefer olacak.
Blair: Ya da olacak.Ailen çok endişelendi, G.Bana her şeyi anlattılar.Gösteri midillini kokain için sattıysan binicilik yarışmasında nasıl yer alacaksın?
Georgina: Zor bir zamandı, ama geride bıraktım.
Blair: Ne zaman? Rehabilitasyonda olduğunda mı?Otostopla şehre gelip,bir kredi kartı çalarak Ibiza'ya bilet ayarlarken arınmak zordur.
Georgina: Beni nereye gönderdiklerini görmedin.O yer berbattı. Utah'taydı.En azından Lohan'dan fazla durdum.
Georgina'nın Annesi: Yardım etmeye çalışıyorduk.
Georgina: Yeteri kadar dinledim. Gitmeliyim.
Georgina'nın Babası: Georgina, dur!
Blair: Evet, kal, Georgina.Ben giderim.Oo,şimdi hatırladım.Annenlerle konuştuğumuz bu ilanı vermeyi, az kalsın unutuyordum.
Georgina: Bu ne?
Georgina'nın Babası: Gideceğin yer.
Georgina'nın Annesi: Sorunlu kızlar için yaz kampı.
Georgina'nın Babası: Blair araştırma yapacak kadar iyilikseverdi.
Blair:Duymadın mı?Buralardaki deli k.ltak benim.Islah okulunda sana iyi eğlenceler.
Admin
Admin
Admin
Admin

Blair: Sağdıç konuşması nasıl gidiyor?
Chuck: İnan bana, bir tane bile kuru göz kalmayacak.Whoregina'yla(Or.spugina)işler nasıl gitti?
Blair: Onun da gözleri kuru kalmadı.
Chuck: Yokluğumu hissetmemişsin, iyi.
Blair: Dan Humphrey yardım etti.Bir kereliğine ellerini kirletmesini görmek güzeldi.
Ne kadar eğlendi bilmiyorum ama.Hiç kimse ilk seferinden zevk almaz.
Chuck: Sen hariç.()Dansını bana sakla.
Blair: Georgina meselesi bittiğine göre,sen ve ben de bittik.Aramızdaki son ortak şeydi.(Chuck'ın dizkapağına tekme atar.)Şeytanın bacağını kır.
Chuck: Sanırım kırdım
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:59 pm

Blair: Ne zaman daralsan seni burada buluyorum.
Serena: Yine kavga etmeye mi geldin?O ne?
Blair: Mektup.Sen yatılı okuldayken, sana yazmıştım.Göndermemiştim.
"Sevgili Serena,dünya başıma yıkılıyor ve bunu anlayabilecek tek kişi sensin.
Babam annemi, 31 yaşındaki eski bir manken için terk etti.Manken erkekti.Haykırmak istiyorum ama konuşacağım kimse yok.Sen gittin,babam gitti.Nate ise bir tuhaf davranıyor.Neredesin?Neden aramıyorsun?Neden güle güle demeden çekip gittin?Güya en yakın arkadaşımdın.Seni çok özledim.
Sevgiler, Blair."
Serena: Neden göndermedin?Ben..
Blair: Sen ne?Biliyordun ve ona rağmen aramadın.
Serena: Yaptığımdan sonra sana ne diyeceğimi,ve nasıl arkadaş kalacağımı bilemedim.Çok üzgünüm.
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:59 pm

Dan ve Serena arkadaşlıkları hakkında konuşuyordur.Blair gelir.

Blair: (Serena'ya) Chuck Bass'i mahvetmek için bana yardım etmelisin
Dan: Pekala, bu hareketi gitmemi istediğine yoruyorum.
Blair: Ah, ne kadar zekisin.
Serena: Dan, bekle. Eğer Chuck ile bir sorunun varsa bir erkeğin bakış açısının bize yardımı dokunabilir.
Blair: İkiniz arkadaş olmak için başarısız bir girişimde bulunacaksınız diye arabulucunuz olma niyetinde değilim.
Serena: Blair, hadi ama.
Dan: Chuck Bass'a kumpas kurmayı düşünüyorsanuz eminim benim de aklıma
bir şeyler gelecektir.
Blair: İyi madem.Sadece Chuck'ın kaşıyabileceği bir kaşıntım var ve onu sevdiğimi söylemezsem kaşımaya niyeti yok.
Dan: Chuck'ın seninle yatması için yardıma ihtiyacın var öyle mi? Sahi mi?
Blair: Nasıl yargılar bir tonda konuştuğunu duydun değil mi?
Serena: Üstesinden gelecektir.
Dan: Tamam, haklısınız. Özür dilerim.Yargılamak yok, sadece yardım edeceğim.Peki onu seviyor musun?
Blair: Hayır! Tabi ki sevmiyorum! (Tabi Blair tabi)
Dan: O zaman neden söyleyip istediğini elde etmiyorsun?Üniversiteli erkekler hep böyle yapar.
Blair: Ben yapamam.Eğer söylersem, Chuck kazanmış olur.
Dan: Evet, ama eğer söylersen, onu elde edersin ve sen kazanmış olursun.
Blair: Hayır, kaybederim diyorum. (Serena'ya)Gördün mü?Bunun hiçbir manası yok.Diyorum ki bir müddet ortadan kaybolayım ve ona bensiz hayatı göstermiş olayım.
Dan: Hayır, hayır.Kötü bir fikir.Kaybolma. Hatta kaçılamaz hale gel.Chuck sapkın biri olabilir, ama sonuçta bir erkek.Yani, bilirsin işte, onu çılgına çevir.Alt et. Bu konuda iyisindir herhalde.
Blair: Bak şu konuşana.
Dan: Acemi şansı olmalı.
Serena: Bak? İyi olmadı mı?
Blair: Iy,ayrılmış olmanıza rağmen hâlâ midemi bulandırıyorsunuz
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 5:00 pm

Jenny: (Blair'a) Nelly bir yıl sadık hizmet verdi.Misilleme olmadan ayrılmasına izin vermelisiniz.Örneğin, insanların onun dolabına girmesi ve gözlüklerini parçalaması.
Blair: Anlıyorum.İtiraz mı ediyorsunuz?
Penelope: Öncelikle, uzun zamandır uygulanan geleneğe göre yeni üyelere daha fazla ilgi gösteriliyor.
Hazel: Benim yapmak zorunda kaldığım şeyler? İğrençti.
Blair: Hatırlıyorum.Ben yaptırmıştım onları sana.
Penelope: Fakat daha önemlisi insanlar bir kere çıkabileceklerini öğrendiler mi merdivendeki kızlar kaybolur.
Jenny: Hadi Blair.Kararın ne?
Blair: Bu gece Koloni Kulübü’nün seçme komitesini ağırlıyorum.
Isabelle: Koloni Kulübü’ne mi giriyorsun?Hiçbir zaman liseli kızları almazlar.
Blair:Biliyorum.Ben de şaşırdım.Bu tam olarak doğru değil tabii
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 5:01 pm

Serena: Harika.
Blair: Aslında, Serena,bize izin verebilir misin?
Serena: Onu ben alayım.(Chuck'ın elinden portakal suyunu alır,Chuck'ın bakış çok tatlıydı burada)İkinizi yalnız bırakayım.
Chuck: Düşes Beaton'la tanışmak zevkli miydi?
Blair: Evet.
Chuck: Sesinde alaycılık yok.
Blair: Zafer var. Biliyorum.Beni mahvetme planın tamamiyle geri tepti.Marcus'un anneciğinin senden bile iğrenç olduğu ortaya çıktı.
Chuck: Harika geçindin.
Blair: Sanırım içimde kendinden bir parça gördü.Daha doğrusu ben onun içinde tanıdık birisini gördüm
Chuck: Anlamıyorum.
Blair: Tek bilmen gereken, kaybettin.Ama kendine fazla yüklenme.Sağlam bir çabaydı.
Chuck: Yarın yeni bir gün.
Blair: İyi geceler,Chuck.
Chuck: İyi geceler, Blair.
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 5:02 pm

C:Archibald, ne yapıyoruz burada?
Daire iyi ama Murray Hill mi?Burayı annen bile beğenmez
NATE:Benim içinN.Y.U. ve Columbia'nın tam ortasında.Burayı kiralayayım dedim,
ki gelecek sene Blair'e daha yakın olayım
C:Tebrikler, ama bunu telefonda
söylesen olmaz mıydı?
N:Sen benim arkadaşımsın......buraya sorunumu çözdüğü göstermek
için arkadaşım olarak getirdim seni.
C:Tamam, arkadaşım,
umarım burada mutlu olursunuz
N:Sadece Blair ile işin ciddiye
bindiğini göstermek istedim.Anladın, değil mi?
C:Sana dün geceki
karşılaşmamızı anlatmış
N:Vazgeçtiğini söylemiştin bana
Cedim ve öyle yapmaya da devam
edeceğim. Dün gece bir şey olmadı.Sokakta karşılaştık.
Önemli bir şey değildi.
N:Siz ikiniz olunca,
her zaman önemlidir.Sadece birbirimize açık olmalıyız.Blair'le iyi bir yerdeyiz artık.
C:Neresiymiş orası? Ona göz kulak
olabileceğin dandik bir daire mi?
N:Hayır, burayı alma sebe--
C:Eğer alanını işaretlemeyi
o kadar çok istediysen Nathaniel......belki de Blair'in üstüne işemelisin.
N:Bir daha onun yanına yaklaşmanı istemiyorumCiddiyim.
C:Bak.Blair arıyor.Sanırım buna dışarıda cevap vereceğim
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 5:07 pm

2.25
Eleanor: Biri için özel mi giyiniyorsun?
Blair: Evet.Umarım sonunda Cyrus'un seni sevdiği gibi, beni sevmeye hazır biri için.
Eleanor: Cyrus söyledi.Chuck'a hissettiklerini söylemişsin,o da kaçmış.
Bu gece onu mu göreceksin?
Blair: Evet.
Eleanor: Bunu yanına bırakma

Gossip Girl Replikleri
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» GOSSIP GIRL
» Gossip Girl Müzikleri
» Gossip Girl (Dedikoducu Kız) Nedir?
» 2.Sezon Replikleri