LOWERLAND DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ
LowerLand Dünyasına Hoşgeldiniz...
LowerLand Dünyasına Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Telden Çalan Site

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» ÇALIŞMALARIM - ADMİN -
Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 12:57 pm tarafından Jazz_Alice_Whitlock

» Ian Somerhalder Resimleri
Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 1:53 pm tarafından Jazz_Alice_Whitlock

» Admin nasıl Çıldırtılır?
Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 1:48 pm tarafından Jazz_Alice_Whitlock

» tanrıya mektup yazan minikler..
Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 1:46 pm tarafından Jazz_Alice_Whitlock

» Filmografi
Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 3:46 pm tarafından Admin

» BİYOGRAFİ
Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 3:42 pm tarafından Admin

» "Seni Seviyorum"a verilecek cevaplar
Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 1:28 pm tarafından Jazz_Alice_Whitlock

» abi kız kardeş diyalogları
Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 1:27 pm tarafından Jazz_Alice_Whitlock

» tanrı ve kadın
Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 1:22 pm tarafından Jazz_Alice_Whitlock

Galeri
Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 Empty
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
Forum
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 69 kişi Salı Ağus. 01, 2017 2:31 am tarihinde online oldu.
Twilight Filminden Fotoğraflar
Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 6:12 pm tarafından Jazz_Alice_Whitlock
Twilight ile ilgili bütün fotoğraflar

Yorum: 12
2009'un En İyi Filmi: Twilight
Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 3:16 pm tarafından Admin
Geride bıraktığımız yıl içerisinde yine birbirinden önemli filmler vizyona girdi. İşte 2009'un sinema dalındaki 'en'leri...

Twilight, James Cameron'ın Avatar'ını da geçerek 2009 Sinema Anketi'nde izleyiciler tarafından 'En İyi Film' seçildi. Twilight New Moon, yapılan ankette oyların %41'ine sahip oldu.

İşte 2009 Sinema Anketi sonuçları:

En İyi Film: New Moon En Kötü …

[ Okuma komple ]
Yorum: 0
Twilight Hakkında İlk Uzun Dönem Üniverste Dersi Onaylandı
Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:55 pm tarafından Admin
Birkaç hafta önce öğrendiğimize göre Cambridge Üniverstesi çocukları ve bu kitaplarla olan ilişkilerini anlamak için Eğitim Fakültesi müfredatına Twilight Saga'yı da sunacak. Seri aynı zamanda orta okul ve liselerin İngilizce okuma listeleri ve daha fazlasıyla ders planlarına da giricek.

Şimdi Twilight Serisi konulu ilk uzun dönem dersi onaylandı ve Dr. Natalie Wilson'a …

[ Okuma komple ]
Cullenların evini bir Türk alıyor!
Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:53 pm tarafından Admin
Cullenların evini bir TÜRK alıyor!

Müthiş teklif

Gösterildiği ülkelerde gişe rekorları kıran Twilight New Moon'daki ölümsüz Vampir Edward ve ailesinin yaşadığı ev, Türk turizmci Suat Yalıntürk'ün olacak. 5 bin metrekareden büyük olan ve birçok tasarım ödülüne layık görülen Kanada'nın Vancouver kentindeki bu eşsiz mimari için 3 milyon dolarlık bir teklif …

[ Okuma komple ]
FİLMDE ÇALAN MÜZİKLER
Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:46 pm tarafından Admin
1. "Supermassive Black Hole" (Muse) – 3:29
2. "Decode" (Paramore) – 4:22
3. "Full Moon" (The Black Ghosts) – 3:50
4. "Leave Out All the Rest" (Linkin Park) – 3:20
5. "Spotlight" (Twilight Mix) (Mute Math) – 3:20
6. "Go All the Way (Into the Twilight)" (Perry Farrell) – 3:27
7. "Tremble for My …

[ Okuma komple ]
CATHERİNE HARDWİCKE
Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:39 pm tarafından Admin
CATHERİNE HARDWİCKE

"Onüç" ("Thirteen", 2003) ile takdirimizi toplayan Catherine Hardwicke, her ne kadar sonraki filmlerinde de 'mavi ton'u öne çıkaran estetize görsel yapılar kurmayı sürdürse de dramatik anlamda bu görünümün arkasını dolduramamıştı. Ancak yine de 5 yıl önce "Onüç"te normalde 16 yaşına uyarlanan 'ergenlik öyküsü'nü …

[ Okuma komple ]
RESMİ WEB SİTESİ
Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:34 pm tarafından Admin
http://www.twilightthemovie.com/

TWİLİGHT filmi MTV ödüllerinde ...
Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 1:43 pm tarafından Admin
* Best Movie: Twilight
* Best Female Performance: Kristen Stewart ( en iyi kadın oyuncu)

* Best Male Performance: Robert Pattinson( en iyi erkek oyuncu)

* Breakthrough Female Performance: Kristen Stewart (Dakota Fanning push ile aynı ödüle aday ) (en iyi yardımcı kadın oyuncu)

* Breakthrough Male Performance: Robert Pattinson ve Taylor Lautner aday ( en iyi yardımcı erkek oyuncu)

* …

[ Okuma komple ]
Catherine Hardwicke ALACAKARANLIK filminin sırlarını açıkladı!!
Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 9:42 pm tarafından Admin
Catherine Hardwicke “Twilight Lexicon”a “Alacakaranlık” Oyuncuları Ve Set Dekorasyonu Sırlarını Verdi.

Serinin üç filmi favoriniz olsun ya da olmasın, orada yapılan bir kaç şey, orjinal döküm ve seçimler Catherine Hardwicke'in vizyonu ve öngörüsü sayesinde oldu.

Official Twilight Convention, British Columbia, Twilight Lexicon filmin çekildiği Vancouver 2da …

[ Okuma komple ]
Anket

Gossip Girl Replikleri

Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 5:07 pm

2.13
Cyrus: Blair, biliyorum bunlar senin için korkunç derecede hızlı gelişiyor.Sadece umuyorum ki, sadece annenle birlikte olmaktan değil,seninle de aile olmaktan dolayı nasıl mutlu olduğumu biliyorsundur.Seni seviyorum.Hem de çok.

Blair: (Ağlamaya başlar)Chuck'a onu sevdiğimi söyledim.

Cyrus: Gerçekten mi? Bu harika.

Blair: Hayır, değil.Korkunç.Düşündüm ki..Eğer sonunda söyleyebilirsem, o zaman her şey değişir.Fakat o her zamanki gibi bencil ve ruhsuz.Sadece bir mazoşist öyle bir narsiste aşık olur.Bana yardım et.(Cyrus'a sarılır.)

Cyrus: Yardıma ihtiyacın yok.Onun sadece zamana ihtiyacı var.

---
Lily: Charles, sana yalvarıyorum.Lütfen seni seven insanlara sırtını dönme.Onlar her birimizin sahip olduğu tek şans.Ve baban bunu hiçbir zaman öğrenemedi.Umarım sen öğrenirsin.

---

Chuck'ın Blair'a bıraktığı not;

''Herşey için üzgünüm. Çok daha iyisini hakediyorsun. Beni aramaya gelme.''
https://lowerland.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 5:09 pm

--------------------------------------------------------------------------------

2.15

Blair: Chuck,bekle!
Chuck: Mezardan bana başarısız olmam için oyun oynuyor gibi.
Blair: Gerçekten de senin şirketi yönetemeyeceğini düşünse sana bırakır mıydı?
Chuck: Yine de mantıklı gelmiyor.Babam bana hiçbir konuda güvenmemişti.
Blair: Şimdi güveniyor.Mirasını sana bıraktı.Yapabileceğini biliyorum.
Chuck: Nereden başlayacağımı bile bilmiyorum.
Blair: (Bart'ın Chuck'a bıraktığı mektubu uzatır.)Bunun kalanını okuyarak başla
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 5:09 pm

2.14

Blair Chuck'ı okulda haşhaş içerken görür.

Blair: Atılmak mı istiyorsun?
Chuck: Sana da selam, aşkım.()Uzun zamandır görüşmedik.
Blair: Söndür şunu.
Chuck: Sihirli kelimeyi söylemedin.
Blair: Hem burada ne arıyorsun sen?Kendinden geçmiş ya da seruma bağlanmış olman gerekirdi.
Chuck: Okulun ilk gününü kaçırmak istemedim fakat görünüşe göre kaçırmışım.
Blair: Buraya gelmenin tek nedeni bu mu?Bana birşey söylemeyecek miydin?
Chuck: Ne gibi?
Blair: Ne gibi olduğunu biliyorsun.Bana bak!
(Chuck'ın yüzünü tutar,gözlerine bakar)Kimsin sen?()
Müdire Queller: Chuck Bass.Lütfen bana onun sandığım şey olmadığını söyle.

---

Blair: Chuck'ı gördün mü bugün?
Serena: Hayır. Neden sordun?
Blair: Dün gece eve geldi mi?
Serena: Hayır Blair, bilmiyorum.Ne oldu?
Blair: Queller dün onu okulda haşhaş içerken yakaladı.Bir toplantı oldu ve kötü geçti demek az kalır.Endişeliyim.
Serena: Blair, o Chuck.Bir yerlerde kafasını dağıtıyordur.Hep öyle yapar zaten.
Blair: Bu doğru.Her zaman ortadan kaybolur.Marakeş, Prag.Ve her zaman kravatı mükemmel bir şekilde bağlanmış olarak geri döner.Fakat bu sefer gözlerine baktığımda onu göremedim.(
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 5:10 pm

Blair: Chuck!Dur!Gitme.Ya da gitmek zorundaysan seninle gelmeme izin ver.
Chuck: İlgine minnattarım.
Blair: Hayır,değilsin.Bu günlerde hiçbirşeye minnettarlık duymuyorsun. Ama umursamıyorum.Nereye gidiyorsan,orada seninle olmak istiyorum.
Chuck: Bunu konuşmuştuk.Sen benim kız arkadaşım değilsin!
Blair: Ama ben benim. Ve sen de sensin. Biz Chuck ve Blair'ız.Blair ve Chuck. Yaptığın en kötü şeyde bile,aklına gelmiş en karanlık düşüncede bile herşeye rağmen senin yanında olacağım.
Chuck: Peki bunu neden yapacaksın?
Blair: Çünkü..Seni seviyorum..
Chuck: Öyle mi,bu çok kötü.

--------------

Blair:Neden Avrupada değilsin?
Chuck:Öyleydim..Paris'te.Ama sırf senin sevdiğin badem kurabiyelerinden almak için.
Blair:Ya Almanya?
Chuck:Favori jartiyerlerinden almak için,onlara nasıl taptığımı biliyorsun.
Blair: Peki neden buradasın?
Chuck:Haklıydın.Tekrar kaçarak korkaklık ettim.Ama gittiğim her yerde beni buldun.O yüzden geri gelmek zorundaydım.
Blair: Sana inanmak istiyorum ama yapamıyorum..Beni çok defa kırdın..
Chuck:Bana bu sefer inanabilirsin.
Blair: Bu kadar mı?
Chuck:Ben de seni seviyorum...
Blair:Ama iki kez söyleyebilir misin?Ciddiyim,iki kez söyle...
Chuck: Seni seviyorum..Seni seviyorum..Üç oldu.Bu dört.Seni seviyorum..

---------------
Chuck:

-Ben Chuck Bass'im...

--------------

Blair:

-10 harf,2 kelime...Sadece söyle..:'Ben seninim...'
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 5:11 pm

Dan: Chuck ile sen sürekli birbirinizle uğraşıyorsunuz. Bu seferkini sen kazanamadın. Ne bileyim, belki boşversen de gitse?
Blair: Bu defa durum farklı.
Dan: Neden?
(Blair duraklar)
Dan: Sen onu seviyor musun? Vay, Chuck Bass'ı seven biri var. ()
Blair: Bilemiyorum. Sadece işler nasıl bu noktaya geldi anlayamıyorum.
Dan: Serena'ya ilk kez "Seni seviyorum" dediğimde çok korkmuştum. Hiç bu kadar korunmasız hissetmemiştim. Ama aynı şeyi, o da bana söylediği zamanki duygu sanırım hayatımın en güzel anıydı.
Blair: Ama siz ayrıldınız. ()
Dan: Yine olsa aynı şeyleri yapmayacağım anlamına gelmez bu.
Blair: Eğer söylersem, o kazanır, ve o kazanırsa onun için sıradan bir kızdan farkım kalmaz.
Dan: Bunun doğru olup olmadığını bilemezsin. Senin için en önemli şeyin ne olduğuna karar vermelisin. Gururunu koruyup hiçbir şey alamamak mı, yoksa bir risk alıp, belki de her şeye sahip olmak mı?

-----

Gossip Girl: ...Ve iki aşık, şey olarak kalmalarının daha iyi olacağını farkederler. Her ne iseler artık.
Blair: Keyif çatmaya mı geldin?
Chuck: Ne için?
Blair: Kazandın işte. Şampanyanı patlat.
Chuck: Kazanmadım.
Blair: O zaman neden kaybetmiş gibi hissediyorum?
Chuck: O iki kelimeyi söyleyemiyor olmamızın sebebi doğru olmamaları değil.
Blair: Ne o zaman?
Chuck: Bence ikimizde biliyoruz ki, o kelimeleri söylediğimiz an, bir şeylerin başlangıcı değil, bitişi olacak. Düşün bunu. Chuck ve Blair sinemaya gidiyor. Chuck ve Blair el ele tutuşuyor.
Blair: Bunları yapmak zorunda değiliz. Hoşlandığımız şeyleri yapabiliriz.
Chuck: Bizim hoşlandığımız şey bu.
Blair: Oyun.
Chuck: O olmadan, ne kadar dayanabiliriz bilmiyorum. Her şeyi berbat etmemiz sadece an meselesi olur. Bak, beklemeyi tercih ederim. Belki gelecekte... (Evet evet 3.sezonda )
Blair: Sanıyorum o zaman geldiğinde, dayanılmaz bir haz bizi bekliyor olacak
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 5:12 pm

Koloni Kulübündeki Kadınlardan Biri: Küçük Bass'ın da işe yaramazın teki olduğunu duydum.Ama onunla bir alakan yoktur değil mi?
Blair: Yani,ben..
Diğer kadın: Blair,cevap hayır.
Blair: Evet.Yani,hayır!

Blair herkese,sonra da Dorota'ya bir bakış atar.

Blair: Gitmeliyim. (Ayağa kalkar.) O ''işe yaramaz''ın,Chuck Bass'ın bana ihtiyacı var.()
Ve Serena ve annesi,harika ve nazik insanlar.
Diğer kadın:Blair ne yaptığını biliyor musun?
Blair: Liseyi arkada bıraktığımı sanmıştım.Görünüşe bakılırsa siz hiç bırakamamışsınız.Dorota size paltolarınızı getirir.
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 5:19 pm

blair-little jenny

01x02:
jenny blarin evine ilk kez gittiğinde
j:güzel çiçekler
b:ortanca çiçeği

b:eğer o elbiseyi beğendiysen alabilirsin
j:ne.hayır,hayır
b:geri ödemek için bir yol bulacağından eminim
j:blair sağol.elbise ve diğer şey için.chuck hakkında olan
b:eğer bu dünyanın bir parçası olmak istiyorsan, jenny insanlar konuşacaktır.nihayetinde senin tüm bunlara değip değmeyeceğine karar vermen lazım

dan ve jenny
jenny nin blaire gitmesinin ardından

d:blair waldorfa cedricten mi bahsettin
j:ben...bana uygun gibi gelmişti
d.insanlara güvenemezsin jen.onlara hiçbirşey anlatama.çiçekler güzelmiş
b:bunlar ortanca

bölüm sonu gg:serenanın gizemli erkeği artık o kadar gizemli değil.onun adı...kimin umrunda ki?artık o ve s arasındakiler bitti.onun 15 dakikası gibi.fakat onun kızkardeşi jenny,blairin ona verdiği hediye elbiseyle görüldü.eleanor tasarımlarının b nin özel ordusunun üniforması olduğunu herkes bilir.ama küçük j sadık bir asker mi olacak,yoksa isyancı birliğinin tarafında mı?s e gerlirsek bugünkü brunch ı arkadaı,erkek arkadaşı ve kaçacak yeri olmadan terk ettiğini duyduk.görünüşe göre içeridem güçlü biri tamemn dışarıda.hamle sırası sende,serena.seni kimin izleyeceğini de biliyorsun.dedikoducu kız
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Replikleri   Gossip Girl Replikleri - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 5:20 pm

02x05:
blair-jenny
j:bunu neden yaptın?okulda beyaz bayrağı sallamıştım.neden,neden tahtına sahip çıkıp beni rahat bırakmıyorsun?
b:çünkü yapamam
j:konu serena.fark etmemiştim
b:neden edesin ki
j:ayrıcalıklı olabilirsin, blair ama başardığın herşey için emek harcadın.benim gibi.serena aradan sıyrılıverdi
b:bilmez miyim
j:geçen sene bir sebebi olmadan arkadaşın olmak istedim.beni sevmeni istedim

şovdan sonra elenaor:şovun olağanüstü bir başarıya ulaşmasını sağlayan herkese teşekkür etmek istiyorum.ama en çok jenny humphrey e teşekkür etmek istiyorum.sansasyonel jenny humphrey.çok çalışması ve yeteneği olmasaydı şov gerçek anlamada devam etmeyecekti.jenny e
blair:jenny e
jenny (blair a sessizce ağzıyla):teşekkür ederim

bölüm sonu gg(serena için):ama merak etme b.en parlak yıldızlar en hızlı kayıp gidenlermiş.en azından ben öyle duydum.bir yıldızın kaymasını bekliyorum.xoxo,gossip girl

Gossip Girl Replikleri
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» GOSSIP GIRL
» Gossip Girl Müzikleri
» Gossip Girl (Dedikoducu Kız) Nedir?
» 2.Sezon Replikleri